icon

Shadow Fight 3

1.21.1 için
Android

4.8

122

2D silahlar ile yoğun savaşlar

1.4M

Bu uygulamayı oyla

Shadow Fight 3, kendi savaşçınızı yaratmanız, onu zırh ve silahlarla donatmanız ve karşılaştığınız tüm düşmanları yenmeyi denemeniz gereken bir 2D dövüş oyunudur.

Karakterinizi soldaki sanal D-pad ile hareket ettirebilir ve tekme ve yumruk düğmeleriyle saldırabilirsiniz. Tüm iyi dövüş oyunları gibi, farklı yönleri ve hamleleri birleştirerek de muhteşem kombinasyonlar yapabilirsiniz.

Shadow Fight 3 oynadıkça, her biri kendi yetenekleri ve dövüş tarzına sahip her türlü düşmanla savaşırsınız. Bazı düşmanlar daha saldırgan ve sizi yalnız bırakmayacak, diğerleri ise hata yapmanızı bekleyecek.

Shadow Fight 3'te, oynadıkça kilidini açtığınız tonlarca farklı silah ve zırh kullanabilirsiniz. Kılıçları, mızrakları, copları ve diğer yakın dövüş silahlarını kullanabilirsiniz. Karakterinizi farklı kask ve kalkanlarla da donatabilirsiniz. Ve elbette karakterinizi kendiniz de özelleştirebilirsiniz.

Shadow Fight 3, mükemmel grafikleri ve estetiğinin yanı sıra karakter animasyonu için öne çıkan birçok inanılmaz içeriğe sahip bir 2D dövüş oyunu. Bu, seleflerinin neredeyse her yönünü geliştiren harika bir oyundur.
Nelson de Benito tarafından
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

X